rozpoznanie i zwalczanie

Walkę z komarami rozpoczynamy od metod profilaktycznych (zapobiegawczych), gdyż są bardzo ważne i ... najtańsze:

Uwaga. Audyt i Zalecenia są bezpłatne !!!

 

Nasz Specjalista dokonuje audytu - przeglądu tych miejsc, gdzie mogą lub rozwijają się larwy komarów (zabudowania oraz teren przylegający) . Poszukuje stojącej wody, miejsc zacienionych i zawilgoconych. Rozmowa z właścicielem lub mieszkańcem posesji pozwala zorientować się w sytuacji i dostosować działania do okoliczności.

 

Następnie nasz Specjalista zaleca: usprawnić rynny, udrożnić rowy odprowadzające nadmiar wody, zasypać wgłębienia terenu ze stającą wodą itp. Z naczyń ogrodowych rekomenduje usunąć zebraną w nich wodę deszczową lub stosuje larwicyd.

 

Po rozpoznaniu, czas na właściwą walkę z przeciwnikiem:

Nasz Specjalista, w  przypadku stwierdzenia stojącej wody, w której mogłoby dochodzić do rozmnażania komarów, stosuje preparat larwicyd (bakteria Bacillus thuringiensis posiadająca właściwości owadobójcze) bezpośrednio do wody w odpowiednim stężeniu. Jest to nieszkodliwa dla środowiska naturalnego substancja,  która wywołuje chorobę komarów i meszek uśmiercając je.

 

Nasz Specjalista przystępuje do zwalczania dorosłych osobników, metodą zamgławiania. Jest to najdokladniejsza metoda walki z dokuczliwymi owadami, najbardziej pracochłonna, ale przynoszącą najtrwalszy efekt. Opryskuje elewacje budynków do określonej wysokości, zarośla, trawy, ogrodzenia, i co bardzo ważne, w miarę dostępności - teren przyległy w bezpośrednim sąsiedztwie działki. Tworzy się w ten sposób pas ochronny, odstraszający komary i meszki przed nalatywaniem z zewnątrz, który zachowuje skuteczność owadobójczą przez kilka miesięcy przy średnio obfitych opadach deszczu. Po takim zabiegu komary, meszki, kleszcze, gzy i muchy od razu giną, a my możemy cieszyć się nową jakością życia. Natychmiast.

 

tn Specjalista Bijkomara.pl odkomarzanie Warszawa plaga komarów Warszawa


odkomarzanie Warszawa

,

odkomarzanie

,

opryski na komary Warszawa

,

oprysk na komary

,

zwalczanie komarów warszawa

,

zwalczanie komarów

,

oprysk na kleszcze Warszawa

,

oprysk na kleszcze


Zamknij pasek   Ta strona może używać danych cookies w celu lepszego działania, jeśli nie akceptujesz, opuść stronę.